Evinizin Tarzı Olsun

20.04.2016

Evinizin Tarzı Olsun

Sizin de bir tarzınız var mı?

blog bölümü

Yaşam alanlarının ruhu, enerjisi, bizim de motivasyonumuzu etkiler ve bu durum günlük yaşamımızda genişçe yer tutmaktadır. Yani evlerimizin tasarımı ya da en basit şekli ile...

Yaşam alanlarının ruhu, enerjisi, bizim de motivasyonumuzu etkiler ve bu durum günlük yaşamımızda genişçe yer tutmaktadır. Yani evlerimizin tasarımı ya da en basit şekli ile düzeni, yaşamımızın önemli bir belirleyicisidir. Dolayısıyla, gözümüze hoş görünen mekânlar yaratmalı ve yaşamın hatta her anın tadını çıkarmalıyız. Bu sebeple dekorasyon, üzerinde çokça durulması gereken ve tarzlar hakkında bilgi edinilmesi gereken bir konudur.

Evinizin tarzı aslında biraz da sizin iç dünyanızın yansımasıdır. Dolayısıyla, dekorasyon belli tarz ya da tarzların simgesi olmalıdır.

Develi Mobilya, dilediğiniz tarza uygun mobilyaları ile işinizi kolaylaştırırken, tarz seçimi yapmak sizin için en zor kısım olacaktır. Son zamanların country ya da klasik dekorasyon tarzı tutkusu, özellikle Avangard Mobilyalar gibi seçeneklerin ön plana çıkmasını sağlamıştır.

Dekorasyonda tek bir tarzı benimseyip, katı kurallara bağlı kalmak kadar yanlış bir hareket daha yoktur. Evinizin tarzı sizi yansıtmalıdır, ancak belli bir noktada, bir dekorasyon tarzı ile bağdaşmalı ve bir uyum yakalamalıdır. Aksi halde Avangard Mobilya ile birlikte kullanılan rustik bir sehpa ne kadar alakalı olursa, eviniz de o kadar şık olur. Siz gözlerinizi kapatıp, evinizin hayalini kurduğunuzda zaten evinizin tarzına karar vermiş olacaksınız. Hayal ettiğiniz renkler, dokular ve küçük detaylar, mobilyalarınızda aradığınız temel özellikler olacaktır. Buna göre Develi Mobilya ürünleri arasından rahatlıkla seçim yapabilir, kendinize huzur dolu bir ev inşa edebilirsiniz.

Üstelik belli bir tarza tutunup kalmaktansa, kendi zevkinize göre farklı tarzları bir araya getirmek ve küçük detaylarda, size özel güzellikler yakalamak çok daha doğru olacaktır. 


Country detaylardan hoşlanıyorsanız, Avangard Mobilya seçiminizi, gül desenli kumaş kaplaması ile birlikte yapabilirsiniz ya da daha sade bir şeylerse dilediğiniz, beyaz tonlarına ağırlık verdiğiniz mobilyalarınızı, dekoratif parçalar ile destekleyebilirsiniz. Halı ve avizelerinizin, mobilyalarınız ile uyum içerisinde olmasını sağladığınız zaman, evinizin tarzını da büyük oranda oturtmuş olacaksınız.

Develi Mobilya, size aradığınız tarzı sunacak mobilya seçenekleri ile hizmet veriyor. Yani evinizin havasını değiştirmek, modern ya da klasik bir tarz yakalayıp, detaylar ile bunu size özel hale getirmek, çok kolay.


Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Feminen ve Maskülen Tarzlar
 

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Mobilya Modeli Tercihi

Mobilya Takımlarının Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Mobilya Seçimi, Kalite, Ş..

Mobilya'da Kalite ve Şıklığı Yakalamanın Yolları

Dekorasyonda Renklerin Ye..

Renklerin şarkısını duyuyor musun?


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top