İSMOB'da Neler Oldu

20.04.2016

İSMOB'da Neler Oldu

Fuarda Develi Mobilya'nın eksikliğini hissettiniz mi?

blog bölümü

İSMOB mobilya fuarı 2015'te Neler yaptı? Kimler ön plana çıktı? Fuarı tüm detaylarıyla inceledik ve sizlerle buluşturduk. Fuarın detaylarına gelirsek… 

Mobilya dünyasında yeni bir yılı daha geride bıraktık. Kimine göre iyi ve anlamlı, kimine göre de kötü ve verimsiz bir yıldı 2015. Genel olarak baktığımızda siyasi olarak dünya üzerindeki olayların mobilya sektörüne de olumsuz olarak yansıdığını söyleyebiliriz. Bu sebepten 2015 İSMOB mobilya fuarı sektör firmaları için bir çıkış yolu halini aldı. Birçok firma farklı tarzlara yönelip daha farklı müşteri portföyü üzerinden yürümeyi tercih etti.

Fuarın detaylarına gelirsek… Fuara girdiğimde ilk dikkatimi çeken İtalyan tarzda ürünlerin daha fazla tercih edildiğiydi. Bunun sebebi de günümüzde Türk milletinin gelişen iletişim ağı sayesinde dünya trendlerini takip edip, tercihlerini bu yünde kullanmaya başlamasıyla gerçekleşti. İtalyan moderninde gördüğümüz hafif çizgilerle oluşturulan modeller, rahatlık faktörü göz önüne alınarak da ortak bir noktada buluşturulmuş.

Klasik, barok, rokoko tarzında ürünlerden kaçılmaya çalışıp, ağır oyma ürünler tercih edilmemiş. Özellikle KLASİK TARZ'da ürünlerde daha hafif oymalarla birlikte, mobilya cilasında farklı oynamalar yapılarak göze hoş gelecek renkler tercih edilmeye çalışılmış.

Fuardaki en önemli olay ise İnegöl mobilya firmalarının 2015 yılında İSMOB a yaptığı çıkarmaydı. Neredeyse fuarın yarısı İnegöl firmalarının açtığı stantlarla dolmuş, birbirinin aynı modeller meraklılarının karşısına çıkmıştı. Bu durum fuarda önceki yıllarda gördüğümüz çeşitliliği büyük ölçüde azaltıp, çekiciliğini yitirmesine de sebep oldu.

Önümüzdeki yılda çeşitliliği bol ve insanların ilgisini çekecek, daha farklı fikirlere ev sahipliği yapacak bir fuar olmasını diliyoruz.

Avangard Mobilya üretiminin öncü firması Develi Mobilya olarak da 2016 yılında yeni koleksiyonla beraber İSMOB da ki standımıza herkesi bekliyoruz.

Develi Mobilya CEO
Necdet MASMAS Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Evinizin Tarzı Olsun
 

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

MDF ile Sunta Arasındaki ..

Gerçekleri öğrenip doğru alışverişi yapın!

Avangard Mobilya Nedir?

Avangard Mobilya'nın yükselen değeri...

Art Deco Mobilya Nedir?

Art Deco hakkında herşey!


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top