Köşe Koltuk ile Dekorasyon

08.12.2016

Köşe Koltuk ile Dekorasyon

Ergonomik ve şık bir köşe koltuğa ne dersiniz?

blog bölümü

Küçük veya çıkıntılı duvarlara sahip oturma odalarının vazgeçilmez seçimi olan köşe koltuklarına, gelin daha yakından bakalım.

Özellikle küçük oturma alanlarının kurtarıcısı olan köşe koltuk modelleri, geniş alanlar için de harika bir seçim olacaktır. Birbirinden farklı modeller ve tarzlarda çeşit çeşit seçenek sizi bekliyor. Hem modern köşe koltuk modellerine ulaşabilirsiniz, hem country tarzda seçimler yapabilirsiniz, hem de daha pek çok farklı tarzda model sizi bekliyor.

Renk tonlarının çarpıcı uyumu!

Renk seçenekleri ise daha da geniş bir ürün yelpazesi yaratıyor. Köşe koltuk tercih edecek olanlara küçük dekorasyon sırları verecek olursak ise renkler ile başlayabiliriz. Renkler psikolojimizi, mekânın yarattığı havayı etkilediğinden hassas bir seçim yapılmalı. Pastel renkler huzur verici olurken, mavi, bordo, yeşil gibi renkler daha sıcak bir oturma alanına sahip olmanızı sağlayacaktır. Gösterişli bir mekân yaratmak istiyorsanız ise mürdüm, mor, zümrüt yeşili gibi renkler, ağır bir duruş yakalamanızı sağlayacaktır.

Örnek olarak Develi Mobilya'nın Modern Koltuk Takımı  Modellerini incele!...

Köşe koltuğunuza uzatma koltuğu, puf gibi çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu sayede, fonksiyonel ve de konforlu bir alana sahip olacaksınız. Mekânınıza uygun bir televizyon ünitesi ise harika bir tamamlayıcı olacaktır. Koltuk tarzına uygun halı ve perde seçimi yapmak çok önemlidir. Modern mobilya seçimlerinizde, düz ve sade tercihler, hatta zebra perdeler uygun olurken avangard mobilya seçimlerinizde gösterişli perdeler tercih edebilirsiniz.

Örnek olarak Develi Mobilya'nın (Bknz: Modern Mobilya Kategorisini) inceleyebilirsiniz!...

Modern bir köşe koltuğun en iyi tamamlayıcısı, sarılıp film izlemelik battaniyeler olurken, klasik modellerde kırlentler daha uygun bir aksesuar olmaktadır. Sehpalar ve dergilik gibi çeşitli aksesuarlar, kısacası rahatlığınızı sağlayacak her türlü eşya ve aksesuar, köşe koltuğunuz için birer tamamlayıcı olabilir.

Köşe koltuğun karakterini siz belirleyin!

Köşe koltuk seçimlerinde, nubuk her zaman çok modern, şık ve de gösterişli olmaktadır. Bu tür ürünlerin temizliğinin kolay olması da önemli bir avantaj… Dolayısıyla modern tarzı benimsiyor, bundan hoşlanıyorsanız, rahatlıkla nubuk kumaşlı koltukları tercih edebilirsiniz. Hem köşe koltuk hem de onu tamamlayacak çeşitli mobilyalara ulaşabileceğiniz mağazalarımız, size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Masko Mobilyacılar Sitesi ve Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi içerisinde yer alan mağazalarımızı ziyaret ederek, hayallerinizi süsleyen evleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Mutluluk dolu mekânlar yaratmak çok kolay. Sevdiğiniz renkler, kullanışlı mobilyalar ve rahat ortamlar ile evinizi mutlu bir yuvaya dönüştürebilirsiniz. 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Yatak Odalarında Huzur

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

İSMOB'da Neler Oldu

Fuarda Develi Mobilya'nın eksikliğini hissettiniz mi?

Rustik Dekorasyonun Sırla..

Doğal bir görünüm. İçinizi ferahlatacak seçimler...

MDF ile Sunta Arasındaki ..

Gerçekleri öğrenip doğru alışverişi yapın!


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top