Minimalist Dekorasyon Tarzı

02.07.2016

Minimalist Dekorasyon Tarzı

Mobilya ve Minimalist Tarz

blog bölümü

Develi Mobilya'nın minimalist mobilya tarzlarının insan üzerindeki olumlu etkilerine değinilen bu yazıda, modern mobilya ve sade görünüm yansımalarının ev dekorasyonunda önemli olduğu vurgulanmıştır.

Yaşadığınız alanlarda çok fazla eşya ve kalabalık mı var? Bazen dinlenmek isterken kendinizi daha da yorulmuş mu hissediyorsunuz? Öyleyse minimalist dekorasyon tarzı tam da size göre! Çok fazla nesnenin varlığı, yaşam alanlarını daima daha kasvetli ve yorucu hale getirir. Hele ki küçük boyutlara sahip bir mekanda yaşıyorsanız, işiniz daha da zorlaşır. Tam da bu noktada minimalist esintilerin evlerinize ve iş yerlerinize dolmasına izin vermek şart... 

Minimalist dekorasyon tarzında ağır perdelere, klasik ve abartılı avizelere ya da gösterişli mobilyalara yer verilmez.

Daha ziyade ( Bknz: Develi Modern Mobilya Ürünleri ) ve sade bir görünümün yansımaları yaşanır. Mekan gereksiz eşyalardan arındırılarak daha yalın bir intibaya kavuşturulur.

Avangard mobilyalar daha belirgin, çarpıcı fakat oldukça düzenli şekilde kullanılır. Gözü yoracak tüm parçalar ortadan kaldırılır. Renk konusunda istenilen renkler kullanılabilir. Fakat renklerin sadeliği ve birbirleriyle etkileşime girince karmaşa yaratmaması önemlidir. En fazla iki renk kullanılır ve bu renkler mobilyalarda birbirlerine yakın olmalıdır.

Minimalist dekorasyon tarzında dekoratif parçalar kullanmanız da mümkündür. Tek önemli olan şey, parçaların dağınık olarak değil de düzenli şekilde yerleştirilmesidir.


Modern mobilyalar: minimalist dekorasyon tarzının vazgeçilmez bir parçasıdır.

Develi Mobilya bakış açısına göre ise Avangard Mobilya Çizgisi ( Avangard Mobilya Çizgilerini ürünlerde incelemek için tıklayınız!...); bej, siyah ya da beyaz gibi renkler ile harmanlanır. Tasarlanan alanın ferah hale gelmesi ve rahat hissettirmesi en önemli unsurdur. Özellikle kanepeler bu anlamda işinizi kolaylaştıran büyük ve tek parçalar olarak bilinir.

Bunların yanı sıra modern aydınlatmalar da kullanabilirsiniz. Perdelerin hafif ve mobilyalarınız ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca açık renklerden oluşmaları da önemlidir. Bu sayede gün ışığını içeriye daha iyi yansıtırlar ve mekanınız olabildiğinden daha geniş ve ferah görünür.Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Avangard Mobilya Nedir
 

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Avangard Mobilya Nedir?

Avangard Mobilya'nın yükselen değeri...

Avangard Mobilya Fiyatlar..

Avangard Mobilya Fiyatları Düştü Düşüyor

Modern Mobilya Takımları..

Her Mimariye ve Tarza Yakışan Modern Mobilyalar


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top