Modern Mobilya Ne Demek?

23.09.2016

Modern Mobilya Ne Demek?

Şıklığın ve Asaletin Simgesi Modern Mobilyalar

blog bölümü

Develi Mobilya'ya göre yaşam alanlarında sadelik ve şıklık arayanlar Modern Mobilya tarzlarına yönelmeli. Peki MODERN MOBİLYA ne demek, nasıl üretilir hiç merak ettiniz mi? Bu yazı sizler için...

Evimizin daha şık ve asil durması için tercih ettiğimiz modern mobilyalar, pratik yönleri ve fiyat performansları nedeniyle en çok tercih edilen mobilyalar arasında. Dayanıklı yapıları, sadeliği ve şıklığı aynı noktada buluşturan tasarım harikası modern mobilyalar, günümüz ihtiyaçları düşünülerek tasarlanılan ve tamamen pratik bir kullanım sunan mobilyalardır diyebiliriz. 

Modern Mobilya Nasıl Üretilir?

Modern mobilyalar, kalite standardına sahip bir şekilde üretiliyor. MDF lam veya tamamen ahşap olarak imal edilen yatak, oturma veya yemek odası mobilyaları, uzun süre dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca anti bakteriyel ve hijyenik özelliklere sahip modern mobilyalar, tasarım çeşitliliği bakımından da zengin seçeneklere sahiptir.

Örnek olarak Develi Mobilya'nın Modern Mobilya Modellerini incele!...


Modern gardıropların kapakları raylı sisteme sahiptir. Pratik bir şekilde açılır ve kapanır. Aynı şekilde saklama yeri olarak kullanan çekmeceler de aynı özelliklere sahiptir. Modern mobilyalar da geniş hacimli tarzlar ön plandadır. Baza ve koltuk takımların da bile saklama yerleri bulunur ve evde bulunan fazlalıkların ortadan kaldırılması için ideal bir kullanım sunar. 
Modern Mobilya Ne Demek
Bir Modern Tasarım Avangard!
 
Avangard, mobilya tasarımında Fransız modelini yansıtır. Klasik tarzın modernleşmiş halidir denilebilir. Avangard yatak odası modellerinde klasik yatak başlıklarıyla modern detaylara sahip komedin, gardırop ve şifonyerlerin bir arada olması bunun en çarpıcı örneğidir. 

Örnek olarak Develi Mobilya'nın (Bknz: Avangard Yatak Odası Modelleri) inceleyebilirsiniz!...

Sadece yatak odalarında değil, aynı zamanda da oturma odalarında da avangard modellerin klasik ve modern çizgilerle harmanlanmış stillerine rastlamak mümkündür. Bu tarz, klasik akımın şıklığını ve modern akımın da sadeliğini ön plana çıkarır. 


Avangard modeller, klasik modellere göre daha uygun fiyattan satılır. Klasik modeller daha pahalıdır. Bunun sebebi el işçiliğinin bir ürünü olmasıdır.

Modern mobilyalar, günümüz ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır ancak klasik tasarımlar gösteriş ve lüksü odak noktası haline getirmiştir. Hem sadeliği, hem de lüksü bir arada barındıran modern tasarımlar ise avangard mobilyalardan çıkmaktadır. 

Develi Mobilya'ya göre sadelik ve şıklık için her zaman modern mobilya... 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Avangard Mobilya Fiyatları
 

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Yatak Odalarında Huzur

İnsanı bambaşka bir dünyaya götüren yatak odaları!

Avangard Yatak Odası Mode..

Avangard Yaşam Alanı Seçenekleri

MDF ile Sunta Arasındaki ..

Gerçekleri öğrenip doğru alışverişi yapın!


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top