Modern Mobilya Takımları

29.07.2016

Modern Mobilya Takımları

Her Mimariye ve Tarza Yakışan Modern Mobilyalar

blog bölümü

Her yaş kitlesine uygun, her tarza ve mimariye son derece yakışan ürünlerle, müşteri memnuniyeti odaklı bir geçmişe sahip politikasıyla hizmet veren Develi Mobilya; MODERN MOBİLYA TAKIMLARI yazısıyla karşınızda

Her yaş kitlesine uygun, her tarza ve mimariye son derece yakışan ürünlerle, müşteri memnuniyeti odaklı bir geçmişe sahip politikasıyla hizmet veren Develi Mobilya; günümüz modern mobilya takımlarında olması gereken özellikleri ve hizmet kalitesini şu şekilde tanımlamaktadır:

Çağa Uygun, Kaliteli Modern Mobilya Takımları: Hem tasarımsal, hem trendleri yakalayabilmek hem de ürünlerdeki kalite çemberinin kesişiminde yer alan ürünlerin müşterilere sunulması, tüm bunlar sonrası da kaliteli satış sonrası desteğin sağlanması gerekmektedir.

Modern Mobilya m
odellerinde çok tercih edilenleri sıralayacak olursak, zengin motifli desenleri bulunanların yoğun tercih edilenler listesinde zirvede olduğunu söylemek mümkün. Ancak son derece sade ve tek renkli olan takımların çok tercih edildiğini de söylemekte fayda görünüyor.

Kırmızı ve turkuaz desenli takımların özellikle (Bknz: modern yatak odası modelleri) ve salon mobilyalarında tercih edilmesinin yanı sıra, country tasarımlara sahip mobilyaların genç ve özellikle geleceği yansıtan dokularla bezenmiş olanlarının da birçok yaş grubuna hitap ettiğini belirtmek gerekmektedir.

Birçok takım içerisinde futuristik çizgilere ve motiflere sahip olan modeller bulunmaktayken, avangard modellerinin yükselişte olduğu şu dönemlerde, bu zarif ve şık yönleri kuvvetli ürünlerin de son derece yoğun bir kitleye ulaşmış olduğu zaten bir çok etkileşim ve geri dönüşüm ile de kanıtlanmaktadır.

Tüm mimarilerle uyumlu, her konsepte ve platforma uyum sağlayabilecek son derece modern mobilya takımları bulunmaktayken; country olarak ifade ettiğimiz mobilyaların satın alma yelpazesine bakacak olduğumuzda, avangard modeller ile rekabete hazır olduğunu görmekteyiz. Yükselişteki avangard modellerin, kesik çizgiler ve puntolar yardımıyla taşlanmış imajının yaratıldığı son derece özgün ve özgür ruhlu mobilyalar haline dönüşebildiklerini de aktarabiliriz.

Epey fazla çeşit ve renk seçeneğinin bulunduğu yazımızda bahsedilen modern mobilya takımları, hemen hemen her bütçeye uygun fiyatları ve kaliteli işçilikleriyle de bilinmektedirler. Develi Mobilya web sitemizin ürünler kategorisinde Avangard Mobilya, Klasik Mobilya, Modern Mobilya olarak kategorize ettiğimiz tüm mobilya ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü ise Masko ve Bahçeşehir Mobilya Kentlerindeki mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Avangard Yatak Odası Modelleri

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Yatak Odasında Avangard F..

Avangard Yatak Odasının Işıltılı Dünyası

Ev Dekorasyonunda Aydınla..

Sandığından da daha önemli bir konu! Aydınlatma!!!

Köşe Koltuk ile Dekorasyo..

Ergonomik ve şık bir köşe koltuğa ne dersiniz?


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top