Rustik Dekorasyonun Sırları

11.01.2017

Rustik Dekorasyonun Sırları

Doğal bir görünüm. İçinizi ferahlatacak seçimler...

blog bölümü

Rustik dekorasyon nasıl yapılır? Önemli maddeleri nelerdir? Develi tüm isteklere yanıt verecek şekilde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Daha da fazlası yazımızda...

Doğallığı temsil eden rustik dekorasyon, son yılların hızla yükselen bir trendi. Bu tarzın belirgin özellikleri, doğal detaylara sahip olması ve minimalist bir bakış açısının benimsenmesidir. En önemli tamamlayıcı aksesuarlarınız kitaplar ve de yeşil bitkiler olacaktır. Bunun yanı sıra kütük dokusu, doğal ağaç pek çok farklı noktada karşımıza çıkabilir.

Renklerin rustik dekorasyondaki yeri

Renklerin dinlendirici bir seviyede tutulduğu rustik evlerde, toprak tonları temel alınır. Modern mobilya larınıza Canlı tonlar eklemek istediğinizde ise hardal rengi, siyah, yeşil gibi doğadan renkleri tercih edebilirsiniz. Ahşap detaylar, belki avizenizin bir parçası olabilir, belki yemek masanızda doğallığı yakalayabilirsiniz belki de basit duvar süslerinde ağaç kabuğunu kullanabilirsiniz. Halatlar, deriler ve çok daha fazlası rustik bir evin parçaları olacaktır.

Örnek olarak Develi Mobilya'nın Modern Mobilya  Modellerini incele!...

Avangard mobilya seçenekleri ya da modern mobilya seçimleri çok daha gösterişli olurken, rustik dekorasyon daha salaş ve rahattır. Gösterişten ziyade huzurlu bir ortamı hedefler. Bu yüzden son yıllarda daha çok gündeme geliyor, daha çok kişinin dikkatini çekiyor. Bu dekorasyonu benimsiyorsanız, koltuk takımından ziyade, farklı renkleri dokuları ile dikkat çeken tek koltukları bir araya getirmeyi tercih etmelisiniz. Aksesuar olarak metalleri, özellikle bakır rengini benimseyebilir ve etnik desenleri sıkça kullanabilirsiniz. Özellikle halılarınızı etnik desenlerde tercih edebilirsiniz. Hatta mümkünse evinize bir de şömine yaptırabilirsiniz ki, bu rustik dekorasyonun en güzel tamamlayıcısı olacaktır.

Develi Mobilyanın Avangard Mobilya Modellerine da bakabilirsiniz.

Hangi bölgelerde tercih ediliyor?

Özellikle Avrupa’da tercih edilen, rahatlığı ön plana çıkaran bu tarz, sizin de ilginizi çekecektir. Doğadan her türlü detayı evinize taşıyabilir, nostaljik ürünleri kullanabilir, mobilyalarınızda da hem Retro parçaları kullanabilirsiniz, hem de sade ve rahat parçalar ile kombinleyebilirsiniz.

Son olarak belirtmek gerek ki, tekstil seçimlerinizde keten kumaşlar, çuval bezi ve Amerika bezi gibi seçimler doğru olacaktır. Avangard mobilya da kullanılan bu tür kumaşlar doğallığı simgelediğinden, evinizdeki doğal havayı koruyacaktır. Size de bu doğallığın içerisinde huzur bulabilir, çocuklarınızı da bu atmosferde yetiştirebilirsiniz. Aradığınız en orijinal rustik mobilyalar ise Masko Mobilyacılar Sitesi ve Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi içerisinde bulunan mağazalarımızda yer alıyor. Birbirinden farklı seçenekler arasından kolayca seçim yapabilir, hayal ettiğiniz dekorasyonu yaparak, mutlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz. 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Dar Mekana Etkili Çözümler

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Avangard Mobilya Nedir?

Avangard Mobilya'nın yükselen değeri...

Mobilya Modeli Tercihi

Mobilya Takımlarının Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Avangard Mobilya Fiyatlar..

Avangard Mobilya Fiyatları Düştü Düşüyor


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top