Salon Dekorasyonunda Avangard Seçimler

09.02.2017

Salon Dekorasyonunda Avangard Seçimler

Salonunuz avangard mobilya ile değişecek!

blog bölümü

Evin en önemli mekanıdır salonlar. Gelen misafirlere kişiliğinizi yansıtır. Bu sebeple mobilya seçimlerinde dikkat edilmesi gereken birçok kural vardır.

Kişiliğinizi yansıtacak bir salon!

Avangard mobilyalar, son zamanların trendi olarak dikkat çekiyor ve şık yaşam alanları oluşturması ile pek çok kişinin de tercihi oluyor. Peki, oturma alanlarımız söz konusu olduğunda avangard mobilya seçimlerimiz nasıl olmalı ve avangard dekorasyonun detayları nelerdir? Bu tarzı benimsemek isteyenlerin en önemli soruları da bunlar olacaktır. Şimdi hemen cevaplara geçelim. Avangard mobilyalar, sarayvari, şık, zenginlik ve lüks simgesi olan seçimlerdir. Bu yüzden de kadife ya da parlak kumaşlar kullanılırken, altın varaklı detaylar bizi şaşırtmaz. Kapitone neredeyse bir olmazsa olmazdır. Pek çok modelde karşımıza çıkması da bu yüzdendir.

Kişiye özel tasarlanan avangard mobilya modellerini görmek için tıklayın!

Genellikle oturma odasında tercih edilen mobilyalarda, en önemli nokta odamızın ölçüleridir. Ölçüler ile doğru orantılı seçimler yapmak gerekir. Yoksa bir araya sıkışmış mobilyalar, göz yorucu görüneceği gibi gerçek güzelliğini de gösteremeyecektir.

Salon dekorasyonuna farklı bakış açısı!

Bunun yanı sıra orta sehpa seçimi avangard mobilyalarda çok önemlidir. Genellikle set olarak alınması ve uyumlu modellerin tercih edilmesi önerilir. Bunun yanı sıra eğer geniş bir alan söz konusuyla ayna, yemek masası ve benzeri pek çok farklı ürünü de koltuklarımız ile beraber tercih edebiliriz. Yemek masasının hatta sandalyelerin bir bürün olarak uyum içerisinde olması, hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Bunun yanı sıra perdelerde hassas seçimler yapmak gerekir. Koyu renkli mobilyalarda, koyu renkli perdelerden uzak durulması gerektiğini bilmelisiniz. Açık renk mobilyalarınızı ise güzel gösteren koyu renk perdeleriniz olacaktır. Son derece gösterişli, abartılı ve dikkat çekici olan mobilyalarınızı tamamlamak üzere tercih edeceğiniz halının ise daha sade olması gerekir. Bu sayede mobilyalarınız ön plana çıkacaktır.

Kadifenin hassas dokusu, altın varağın asilliği. Daha fazla detay için Avangard Koltuk Takımı modellerimizi incele!

Modern mobilya seçimlerine nazaran çok daha gösterişli ve abartılı seçimler olan bu tür mobilyalar, sadece salon değil, yatak odası başta olmak üzere, çocuk odasına kadar pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Seçenek çokluğu ise sizi biraz kararsızlığa düşürebilir. Tam da aradıklarınızı bulmak, kafa karışıklığı yaşamamak için ise en güzel ve en özel modelleri bir araya getirdiğimiz mağazalarımızı ziyaret etmenizi öneririz. Masko Mobilyacılar Sitesi ve Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi içerisinde yer alan mağazalarımızdan dilediğinizi ziyaret ederek, en özel seçimleri yapabilirsiniz. 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Rustik Dekorasyonun Sırları

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Yatak Odalarında Huzur

İnsanı bambaşka bir dünyaya götüren yatak odaları!

Mobilya Seçimi, Kalite, Ş..

Mobilya'da Kalite ve Şıklığı Yakalamanın Yolları

Dar Mekana Etkili Çözümle..

Dar ve sıkışık bir mekanınız mı var? Çözümleri bizde!


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top