Yatak Odalarında Huzur

24.11.2016

Yatak Odalarında Huzur

İnsanı bambaşka bir dünyaya götüren yatak odaları!

blog bölümü

Yorgun bir şekilde evine geldin. Deliksiz bir uyku çekmek istiyorsun. Bu isteğini karşılayacak yatak odası nasıl olmalı? Öğrenmek için yazımıza göz gezdirebilirsin.

Yoğun iş temposu, evde ya da dışarıda geçirilen stresli zamanlar bizleri yorduğunda, kendimizi hemen huzur dolu yatak odamıza atıp, derin bir uykuya dalmak isteriz. Gerçekten de dekorasyonun kişiler üzerindeki, özellikle psikolojimiz üzerindeki etkisini tam da bu zamanlarda anlamak mümkündür. Renklerden mobilyalara, aksesuarlara kadar pek çok detay, huzur verecek şekilde seçildiğinde, kendinizi yatak odanızda çok daha iyi hissedebilirsiniz. Peki, bize kaliteli bir uyku sağlayacak olan, huzur dolu yatak odası nasıl olmalıdır?

Nasıl renkler tercih edilmeli?

Öncelikle renkler ile konuya başlamak çok daha doğru. Çünkü renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisini yadsımak mümkün değil. Huzur verici renkler ise her zaman soft tonlar olmaktadır. Mavi, yeşil ve pembe gibi renklerin en açık tonlarının yanında, beyaz ve bej gibi renkler, toprak renkleri de yatak odaları için uygun bulunmaktadır. Lila ise yine huzurlu ve son derece uygun bir renk tonu olmaktadır. Renge biraz da mobilyalarınızın tarzına göre karar verebilirsiniz.

Örnek olarak Develi Mobilya'nın Avangard Yatak Odası Mobilya Modellerini incele!...

Romantik ya da avangard mobilya seçimlerinizi, lila ya da pembe gibi bir ton ile birlikte kullanabilirsiniz. Modern mobilya seçimleri söz konusu olduğunda ise yine aynı renkler olabileceği gibi beyazı tercih edebilirsiniz. Ayna mobilyalarınızda mutlaka yer almalıdır. Bu sayede aynı zamanda bir hazırlanma alanı olan yatak odanızı kullanışlı hale getirirsiniz, hem de mekânı daha geniş göstereceğinden, yatak odanızı ferahlatmış olursunuz.

Güzel bir seçim şart!

Mobilyalarınızın seçimi, gerçekten de huzurlu bir yatak odasında çok önem taşır. Size huzur veren, kendinizi iyi hissettiren seçimler olmalıdır. Bu yüzden de açık renklerin tercih edilmesi önerilir.

Örnek olarak Develi Mobilya'nın (Bknz: Tüm Ürünler Kategorisini) inceleyebilirsiniz!...

Kullanılacak olan renkleri ise duvarda, perdede ya da aksesuarlarda kullanmak mümkün. Belki makyaj masası önüne alacağınız bir puf ya da yatak odanızda dinlenebileceğiniz bir berjer farklı rengi ile mekânı renklendirebilir. Bu tür ürünler arıyorsanız ve çokça seçenek arasından hayal ettiklerinize ulaşmak istiyorsanız, biz Masko Mobilyacılar Sitesi ve Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi içerisinde sizleri bekliyoruz. Keyifli bir alışveriş ve hayal ettiğiniz mobilyalara kavuşmak için siz de harekete geçin ve en güzel seçimler ile huzurlu bir yatak odası dekore edin. 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir Modern Mobilya Ne Demek?
 

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Mobilya Modeli Tercihi

Mobilya Takımlarının Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Mobilya Seçimi, Kalite, Ş..

Mobilya'da Kalite ve Şıklığı Yakalamanın Yolları

İmob 2018 Değerlendirmesi..

İmob fuarı beklentileri karşıladı mı? Yoksa hayal kırıklığı mı oluşturdu?..


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top