Yatak Odasında Avangard Farkı

29.08.2016

Yatak Odasında Avangard Farkı

Avangard Yatak Odasının Işıltılı Dünyası

blog bölümü

Türkiye'nin 2015-2016 yıllarında Avangard Yatak Odası mobilya modelleri üretim/pazarlama lideri Develi'den "Yatak Odasında Avangard Farkı" yazısı, huzurlu yatak odası sevdanızdan vazgeçmeyin

Merhaba DEĞERLİ Develi Mobilya takipçileri;
2015-2016 yıllarında Türkiye'de satış rekorları kıran Avangard Yatak Odası modelleri üretim/pazarlama lideri olarak yatak odasında avangard mobilya farkı yazısını yazmaya ve bu konulara mukabil bilgilerimizi, düşüncelerimizi paylaşarak sizlere değerler sunmaya çalışacağız. Huzur ve sağlığın yaşam alanlarınızdan hiç eksik olmamasını dileyerek hemen avangard mobilya tarzına gönül verenler için yazımıza başlayalım.

Yatak odası, insanın dinlenme ve kendi ile yalnız kalma noktası olduğundan, en huzur bulduğu niteliğe sahip olmalıdır. Bu yüzdendir ki evinizi dekore ederken en çok zorlanacağınız kısımlardan biri de yatak odası olacaktır. Özel alanlar olan yatak odalarında dekorasyonda da özel bir önem göstermek gerekir. Bu yüzden, şaşalı, dikkat çekici ve gösterişli mobilyalar hiç de göz tırmalamayacaktır. Aksine son derece şık olacaktır.

Son zamanlarda klasik ve sarayvari mobilyalara olan ilgi avangard kavramını hayatımıza soktu. Bu grupta yer alan mobilyaların ortak noktası, hem gösterişli olmaları hem de romantik ve klasik bir havaya sahip olmalarıdır. Bu sebeple de (Bknz: Avangard Yatak Odası Takımları) da doğru birer seçim olur. 


Avangard mobilya seçenekleri, salonlarımızı hatta mutfaklarımızı bile sarmışken, romantik detayları ile yatak odalarımıza uğramasa olmazdır. Kapitoneler, kadife kumaşlar ve özellikle beyaz rengin asaleti, bu grupta yer alan mobilyaları son zamanların trendi haline getiriyor. Gerçekten de her alanda mükemmel bir uyum yakalayan mobilyalar, evleri bir anda lüks bir hale getiriyor. 

Dekorasyon ile uğraşan ve özellikle de yatak odası dekorasyonu konusunda fikre ihtiyacı olanlar için birkaç ipucu verecek olursak, avangard yatak odası seçimi yapmaları konusunda bir öneride bulunarak başlayabiliriz. Ardından en önemli önerimiz renkler ile ilgili olacak. Seçtiğiniz renklerin soft ve dinlendirici olmasına özen göstermelisiniz. Bebe mavisi, su yeşili, pudra pembe ya da lila gibi renkler size huzur verecek, yatak odanızda dinlenmenizi sağlayacaktır. 
Yatak Odasında Avangard Farkı

Avangard yatak odası mobilya seçimlerinizi tamamlayacak perdelerin ise kat kat görünümü ile saray havasında olması gerekir. Uyumlu nitelikte, açık ve düz renk perdeler harika bir tamamlayıcı olur. Bunun yanında kocaman güller, renkleri ve canlılıkları ile yatak odanıza bahar havası verecek, gülümseten bir görüntü yaratacaktır. Eğer gösterişten hoşlanıyorsanız ve abartmayı da seviyorsanız, yatak odanızın bazı noktalarına taşlar yani ışıltılar ile renk katabilirsiniz. Bunun için mobilya kulpları doğru bir seçim olabilir. Hem dikkat çekici hem de zarif avangard mobilyalara sahip olmuş olacaksınız.
 
Bu noktada en önemli seçimlerinizden biri renkler olacak. Avangard mobilya seçiminiz yatak odası için o kadar doğru olacak ki, diğer detaylar sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Türkiye'nin Avangard Yatak Odası modelleri markası Develi Mobilya olarak yatak odalarındaki avangard farklarına değindiğimiz bu yazımızla sizlere ışık verebildiysek ne mutlu diyoruz.

Unutmayınız!...
Develi Mobilya haftanın her günü kalite-konfor ve kararlı fiyat politikalarıyla Avangard Yatak Odası mobilya modelleriyle MASKO ve BAHÇEŞEHİR Mobilya Kentler'indeki mağazalarında hizmetinizde...


Sağlık, mutluluk, huzur ve ihtişam yatak odalarınızdan hiç eksik olmasın...

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ► Mobilya Modeli Tercihi
 

BU MAKALELERİ İNCELEDİNİZ Mİ?

blog bölümünü incelediniz mi

Avangard Mobilya ile Deko..

avangard mobilya dekorasyonunda önemli noktalar!

Avangard Mobilya Nedir?

Avangard Mobilya'nın yükselen değeri...

Türk Mobilyası

Artık Türk mobilyası zamanı!


MAĞAZALARIMIZ

MERKEZ

Masko Mobilyacılar Çarşısı 18/B Blok No:9 İkitelli / İstanbul TÜRKİYE

+90 (212) 675 0343 / 0539 484 3038

SHOWROOM

Bahçeşehir Mağaza: Hoşdere yolu üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı G2 Blok No:6/8 Esenyurt - İstanbul

+90 (212) 672 0602

bayimiz oltelefon resmi

0850

302 87 38


KURUMSAL

Develi Tarihçe

Bizi Tanıyın! Modaya atılan çağdaş bir imza! 1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi il..

İncele

  • Bilgi Toplumu Hizmetleri
  • Gizlilik Politikaları
  • Kullanıcı Hakları
facebook twitter google linkedin pinterest youtube instagram © Copyright 2016
şirinevler escort

Tüm hakları Develi Mobilya firmasına aittir.

Materyallerin izinsiz kullanılması durumundaki yasal haklarımızı saklı tutarız.

Web Tasarımı Web Sitesi Tasarımı
Top