collectionTop

Develi TARİHÇE

KURUMSAL TARİHÇE

Responsive image

Bizi Tanıyın!

Modaya atılan çağdaş bir imza!

1989 senesinde Ali Masmas ve Mehmet Masmas tarafından (Memleketleri Kayseri'nin Develi ilçesine hitaben) İstanbul’da kurulan Develi Mobilya, şık ve modern ürün koleksiyonuyla lider marka olma yolunda ilerlemektedir. 27 yıllık tecrübe ışığında sektörünün en iyi avangard mobilya, klasik mobilya ve art deco mobilya tasarımlarını müşteri kitlesinin beğenisine sunan şirket, yaşanılabilir mekanlara sihirli dokunuşlar sunmaktadır.

Fabrikadan Türkiye’ye ulaşan kalite

Develi Mobilya, modern üretim üssünde Türkiye’nin en iyi mobilyalarını tasarlamaktadır. Birinci sınıf ekipman ve işçilik kullanılarak yüksek kalite standartlarına uygun üretilen mobilyalar yaşam alanlarınızda farkı, estetiği ve zarafeti ortaya çıkartmaktadır.

Develi Mobilya, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek adına Ar-Ge faaliyetlerine önem vermektedir. Bu kapsamda firma, mobilya verimliliğini ve dayanıklılığını sağlayacak özellikler geliştirerek mobilya sektöründe yenilikçi yaklaşımı benimsemiştir.

Hayalleri gerçeğe dönüştüren marka!

Develi Mobilya, butik tasarım hizmetiyle müşterilerinin hayallerindeki tasarımı gerçeğe dönüştürmektedir. Mobilya kumaş seçimi, renk, stil ve ihtiyaçlara yönelik üretim yapan Develi Mobilya, yaşam alanlarınızda hayallerinize yer açmaktadır.

Misyon

Develi Mobilya, kuruluş felsefesi gereği müşteri memnuniyetini sağlayacak iletişim ve kaliteli hizmet ilkelerinden taviz vermeden hareket etmeyi, bu felsefe doğrultusunda çalışanlarını eğitmeyi misyon değerleri olarak benimsemiştir.

Vizyon

Develi Mobilya 1989 senesinden beri sürdürdüğü istikrarlı büyüme trendini devam ettirme adına üretim hacmini büyütmeyi, Türkiye’nin her yerinde aranan marka değeri ve imajı haline gelmeyi ve lider mobilya markası olmayı vizyon değerleri olarak benimsemiştir.

Kilometre Taşlarımız

Develi Mobilya kurucuları Ali ve Mehmet MASMAS, küçük bir alanda mutfak dolabı, kapı ve masa gibi ürünler imal ederek ticari faaliyetlere başlamıştır. Artan talep ve ilginin yoğunluğu üzerine 1989 senesinde Develi Mobilya kurularak, sektör içerisindeki daha iyi bir konuma ve müşteri portföyüne ulaşılmıştır.

  • 1989 Şirket artan talepleri karşılamak üzere kendi fabrikasını kurmuştur.
  • 2012 Şirket, İstanbul Avrupa yakasının en büyük alışveriş merkezi Masko’da mobilya mağazasını açmıştır.
  • 2014 Firma Bahçeşehir’de ikinci mağazasını açarak, müşteri kitlesini genişletmiştir.
  • 2015 Develi Mobilya online ticari faaliyetlere başlayarak, kaliteli ve estetik mobilyalarını tüm Türkiye’ye ulaştırmaya başlamıştır.
  • Günümüzde; Develi Mobilya; Türkiye'de özellikle Avangard Mobilya, Klasik Mobilya, Art Deco Mobilya üretim/pazarlama denilince ilk akla gelen firma olmuş ve mobilya sektöründe kalitenin adresi olmayı başarmıştır.

    Develi Mobilya'nın tüm mobilya ürünleri incelemek için tıklayınız!...
E-BÜLTEN

Fırsatlardan Haberdar Olmak İçin E-Bültene Kayıt Ol!